Jihočeský běžecký pohár dětí a mládeže.
nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Nejbližší narozeniny

13.8. Kotýnek Rudolf
15.8. Vařáková Amálie
16.8. Divišová Kristýna
22.8. Kvíderová Alžběta
22.8. Černý Vítězslav


Nejbližší akce

27. 08. 2022 (závod JBP)
Běh kolem středu Evropy

10. 09. 2022 (závod JBP)
Běhej Lesy - Boletice 2022


Nejpilnější závodník

4 záv. Procháska Tadeáš
4 záv. Žáková Beáta
4 záv. Prochásková Laura

Běhali jsme v Mladé Vožici

6.3.2022

Milí malí i větší běžci, rodiče, kamarádi, 

je za námi první bodovaný závod a body již máte přiděleny. Zároveň mezi nás vítáme nové běžce - sourozence Šafránkovy a sourozence Procháskovy!

Na závodu bylo dětí opravdu hodně, 85 a našich pohárových bylo 14. Bodování doplním informací: tento závod byl první - a také poslední, kde se závodní dětské kategorie neshodovaly s těmi našimi, pohárovými. VŠECHNY DALŠÍ ZÁVODY BUDOU JIŽ MÍT KATEGORIE TOTOŽNÉ S TĚMI NAŠIMI. Protože se lišily vzdálenosti a nebyl možný přepočet bodů na naše kategorie, rozhodli jsme se body přidělit tak, jak doběhly naše děti, přesto, že byly "v cizí kategorii", a proto dostaly bodů méně (ale některé zase více). Závodů je ještě dostatek, první závod nic neznamená.  Fotky ze závodu budou následovat. Všem závodníkům blahopřejeme k účasti i prvním bodům.

Další možnost si zazávodit - a také se třeba přihlásit mezi nás, do JBP dětí a mládeže nebo přímo do našeho klubu JKM budete mít již 18.4.2022 na Běhu kolem Harachovky v Táboře. Registrace předem je již spuštěna na adrese www.maraton.cz. Nejmladší kategorie čeká trať 100 m, pak 300 m a nejstarší dvě kategorie pak 1,5 km. 

Těšíme se na vás!

za JBP d A m

Pavla Gazdová
Termínovka 2022