Jihočeský běžecký pohár dětí a mládeže.
nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Nejbližší narozeniny

14.10. Klimeš Vít
17.10. Kůrka Oliver
21.10. Bumbová Bartalea
26.10. Uhlířová Ema


Nejbližší akce

19. 10. 2019 (závod JBP)
Běh kolem Ameriky - Písek

17. 11. 2019 (závod JBP)
Krosová 12 - Velešín


Nejpilnější závodník

3 záv. Černý Vítězslav
3 záv. Sedlák Tomáš
3 záv. Černý Svatopluk

Boršov nad Vltavou

19.8.2018

V sobotu 11.8. se sjeli do Boršova nad Vltavou dospělí běžci i běžecké mládí – děti nejmladší i trochu odrostlejší, aby si zazávodili na památku vojáků - letců, kteří byli zde poblíž sestřeleni za 2. světové války. Dětský závod byl 4. závodem JBP dětí a mládeže v tomto roce.

Děti zdolávaly tratě různých délek, rozlišených podle věku, a jak už je zde v Boršově zvykem, nechybělo ani překonávání vodní překážky – brodění lodí s vodou. Závodit přijelo celkem 53 dětí a rozděleny byly na závody dle kategorií, které máme v JBP poháru dětí a mládeže. Všechny zúčastněné děti dostaly v cíli medaili, občerstvení a odměny od sponzorů, ti nejlepší drobné ceny od Jihočeského klubu maratonců. Malá statistika vítězů neuškodí – z 11 dětských kategorií zvítězily v 7 z nich právě děti z Jihočeského běžeckého klubu dětí a mládeže – Simona Lomská, Tomáš Čoka, Jan Čoka, Magdaléna Šimánková, Marek Ludvík, Filip Stejskal a Tereza Ludvíková plus další 2. a 3. umístění.

Závod byl součástí jihočeského běžeckého poháru dětí a mládeže, tudíž se jim počítají body do celkového skóre – s přidělením bodů ovšem vydržte do návratu Kačky z dovolené ???? .

Všem dětem palec nahoru a díky za skvělé sportovní nasazení a všem ostatním za přátelskou prima atmosféru.

A další závod se uskuteční 13. Října 2018 v Chlumu u Třeboně.


Termínovka 2019