Jihočeský běžecký pohár dětí a mládeže.
nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Nejbližší narozeniny

24.6. Polodna Jan
26.6. Klimeš Jindřich
26.6. Mikeš Antonín
27.6. Ambrož Martin
29.6. Hálková Natalie
30.6. Zíková Natálie
2.7. Tichý Matyáš
3.7. Samec Tobiáš
4.7. Stejskal Ladislav
6.7. Zdvihalová Rozálie
7.7. Mikšl Martin
8.7. Marek Čeněk


Nejbližší akce

17. 08. 2024 (závod JBP)
Reuter Run Boršov n.Vl. 2024

14. 09. 2024 (závod JBP)
Běh Marunka


Nejpilnější závodník

4 záv. Homolová Linda
4 záv. Meisl Gabriel
4 záv. Ambrož Jan

dobojováno ...

24.10.2017

Létající barevné listí na tratích okolo hotelu Amerika  v Písku symbolicky uzavřelo poslední dětský závod zkušebního (NULTÉHO) ročníku Jihočeského běžeckého poháru dětí a mládeže.  Do malebného prostředí u interhotelu Amerika si přijelo zazávodit 174 dětí ve všech různých kategorií, a to dětí místních i zdaleka, dětí přihlášených do poháru i ostatních ( kteří se třeba přihlásí příští rok J ).  Hojnou účast podpořilo příjemné počasí,  dokonce i sluníčko se později ukázalo. Jak je již tradicí, závod kultivovaně, vtipně a profesionálně moderoval herec Pavel Nový.

V JBP dětí je dobojováno! Tento závod rozhodl  o konečných vítězích v jednotlivých kategoriích od přípravky po starší dorost. Dětem se do poháru bodovaly a započítávaly 3 nejlepší závody, takže kdo absolvoval všechny, jeden s horším výsledkem se mu škrtal.  Všechny 4 závody si zaběhlo 13 dětí . A o konečném pořadí často rozhodoval jeden jediný bod…. J Myslím ale, že důležitější  než pořadí je určitě smysluplně, v pohybu a zdravé soutěživosti strávený volný čas.

Nyní se děti i rodiče mohou těšit na celkové vyhlášení výsledků JBP dětí, které proběhne v Hopsáriu v ČB v jednom z prosincových termínů – 13. nebo 20. – vyjádřete se v diskuzi, který termín se vám lépe hodí! Ceny obdrží všechny děti, nejen ty medailové.
Termínovka 2024