1 záv. Homolová Linda
1 záv. Meisl Gabriel

Slavnostní vyhlášení výsledků

18.12.2018

Končí rok 2018 a s ním končí i letošní běžecký rok. Děti i jejich rodiče ho oslavili 12.12. v Hopsáriu, kde proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků všech dětských kategorií. Předávání cen se ujali předseda Jihočeského klubu maratonců Miroslav Šimek a manažer Martin Gazda. Všechny zúčastněné děti si odnesly diplom a medaili, ti nejlepší také drobné ceny. Na stupně vítězů se postavili děti,  které získaly nejvíce bodů ze závodů a také absolvovali alespoň 2 závody (platí o méně početných kategoriích). Odměnou všem byl samozřejmě čas strávený dováděním na atrakcích.

Byl také odhalena termínová listina našeho běžeckého seriálu na rok 2019, kterou můžete najít i zde. Kromě některých loňských závodů se můžete těšit na závody nové a také 2 bonusové. Už na místě bylo možné se do poháru přihlásit, a my srdečně zveme další malé i větší závodníky, kteří by chtěli během roku poměřovat svoje síly na závodech. Přihlášení je možné na stránkách nebo přímo na prvním závodu, kterým budou již tradičně Bujanovské koláčové běhy 30.3.

Všem přejeme radostné vánoční svátky a mnoho zdraví a energie do roku 2019.