Jihočeský běžecký pohár dětí a mládeže.
nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Nejbližší narozeniny

15.9. Bláhová Ema
17.9. Valdauf Simon
17.9. Michnová Alena
18.9. Mikšl Rostislav
23.9. Procháska Tadeáš
27.9. Vlček Ondřej
27.9. Folbrová Nela
28.9. Tomášková Natálie
28.9. Bednář Jiří
30.9. Lhoták Martin


Nejbližší akce

04. 10. 2025 (závod JBP)
Běh okolo Kuřidla - Strakonice

18. 10. 2025 (závod JBP)
běh kolem Ameriky


Nejpilnější závodník

6 záv. Tichý Matyáš
6 záv. Dvořáková Adéla
6 záv. Hálková Anna

Spolu na startu - dětský den s JKM

25.5.2020
SPOLU NA STARTU je název běžeckého závodění od Českého atletického svazu a Jihočeský klub maratonců uspořádá při této příležitosti dětský den pro naše členy JKM, pro členy běžeckého poháru dětí a mládeže a pro děti velkých běžců z JBP.
 

Dětský běžecký pohár se konečně rozbíhá. Zde máte upravenou terminovku a dobrou zprávou je, že zůstává počet závodů 10 a stale platí "5 ze 7". To znamená, že se dětem bude počítat 5 nejlepších ze 7 bodovaných závodů a k nim můžete ještě přidat bonusové body ze 3 závodů. Přišli jsme o 2 závody - a 2 závody nahrazujeme jinými, a to Během republiky v Českých Budějovicích a Mikulášským během v Čimelicích.
Bonusový závod v Holubově zůstává, jen mění termín a jméno. Takže - termínovku prostudujte a na odstartování nového běhání přijďte na Den dětí, v pondělí 1.6.2020 od 16:00 h do parku Stromovka u Kauflandu, kde si můžete zazávodit v 6 jednoduchých atletických disciplínách. Akci pořádá Jihočeský klub maratónců a organizační výbor JBP děti a mládeže.
Těšíme se na vás!
Za JBP děti a mládeže Pavla Vařáková



Termínovka 2025