Jihočeský běžecký pohár dětí a mládeže.
nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru dětí 2019

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Ardamicová Aneta 2007 Ardy Team Mladší žactvo dívky 5/6 0 8
Augsten Jakub 2016 Jiskra Třeboň Mladší přípravka hoši 4/6 0 4
Augstenová Natálie 2013 Jiskra Třeboň Mladší přípravka dívky 4/6 0 4
Bláhová Ema 2007 Jistebnice Mladší žactvo dívky 1/6 0 0
Bláhová Stela 2011 Jistebnice Přípravka dívky 0/6 0 0
Buchlovská Markéta 2006 Prachatice Starší žactvo dívky 4/6 0 8
Candra Tomáš 2004 B+H TT ČB Mladší dorost hoši 4/6 0 4
Černý Svatopluk 2015 Libnič Mladší přípravka hoši 6/6 0 4
Černý Vítězslav 2007 Libnič Mladší žactvo hoši 6/6 0 4
Danělišynová Marie 2006 Jiskra Třeboň Starší žactvo dívky 0/6 0 4
Hantová Linda 2013 Homole Mladší přípravka dívky 3/6 0 4
Hantová Nelly 2010 Homole Nejmladší žactvo dívky 2/6 0 4
Jokl Miroslav 2008 České Budějovice Mladší žactvo hoši 2/6 0 8
Kůrka Oliver 2014 Čkyně Mladší přípravka hoši 2/6 0 0
Kvíderová Alžběta 2009 TJ JISKRA TŘEBOŇ Nejmladší žactvo dívky 2/6 0 0
Lomská Simona 2010 SK Čéčova České Budějovice Nejmladší žactvo dívky 5/6 0 4
Macková Johanka 2012 České Budějovice Přípravka dívky 0/6 0 0
Mikšl Martin 2006 SKP České Budějovice Starší žactvo hoši 3/6 0 4
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice Starší žactvo hoši 2/6 0 0
Outlý Jakub 2005 PLNEJ PUPEK CB Starší žactvo hoši 3/6 0 4
Paulát Martin 2011 Litvínovice Přípravka hoši 0/6 0 0
Píša Lukáš 2013 Homole Mladší přípravka hoši 1/6 0 0
Píšová Nella 2010 Homole Nejmladší žactvo dívky 1/6 0 0
Pokorná Johanka 2010 Nejmladší žactvo dívky 1/6 0 0
Pokorný Petr 2007 Mladší žactvo hoši 1/6 0 0
Samcová Ema 2010 Sokol České Budějovice Nejmladší žactvo dívky 3/6 0 0
Samec Tobiáš 2014 Zliv Mladší přípravka hoši 2/6 0 0
Sedlák Filip 2003 České Budějovice Mladší dorost hoši 0/6 0 0
Sedlák Tomáš 2010 SK Čéčova České Budějovice Nejmladší žactvo hoši 6/6 0 4
Stejskal Filip 2003 České Budějovice Mladší dorost hoši 3/6 0 0
Šimánek Jonáš 2009 Nejmladší žactvo hoši 0/6 0 0
Šimánek Tadeáš 2011 Jiskra Třeboň Přípravka hoši 2/6 0 0
Šimánková Magdaléna 2007 Třeboň Mladší žactvo dívky 5/6 0 4
Štěpánová Natálie 2006 Prachatice Starší žactvo dívky 4/6 0 4
Uhlířová Ema 2010 Třeboň Nejmladší žactvo dívky 0/6 0 0
Uhlířová Kamila 2015 Třeboň Mladší přípravka dívky 0/6 0 0
Vařáková Amálie 2006 Olešník Starší žactvo dívky 5/6 0 4
Vlček Ondřej 2006 Zahájí Starší žactvo hoši 0/6 0 0
Zíková Natálie 2007 Vožice Mladší žactvo dívky 3/6 0 0

Celkem závodníků: 39

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2017  2018  2019  2020

Termínovka 2020