nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru dětí 2018

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Ardamicová Aneta 2007 Ardy Team Mladší žactvo dívky 3/6 95 0
Bláhová Ema 2007 Jistebnice Mladší žactvo dívky 2/6 92 0
Bláhová Stela 2011 Jistebnice Přípravka dívky 2/6 94 0
Čoka Jan 2007 Kaplice a SK Čečova České Budějovice Mladší žactvo hoši 1/6 95 0
Čoka Tomáš 2008 Kaplice a SK Čečova České Budějovice Nejmladší žactvo hoši 0/6 0 0
Danělišynová Antonie 2011 Třeboň Přípravka dívky 1/6 0 0
Danělišynová Marie 2006 Jiskra Třeboň Mladší žactvo dívky 2/6 91 0
Gazda Maxmilián 2002 Bujanov Mladší dorost hoši 0/6 0 0
Habara Tadeáš 2009 Lokomotiva Veselí n. Lužnicí Nejmladší žactvo hoši 2/6 0 0
Janowiaková Karin 2012 České Budějovce, SK Čéčova Mladší přípravka dívky 1/6 0 0
Janowiaková Sofie 2009 České Budějovce, SK Čéčova Nejmladší žactvo dívky 1/6 0 0
Kotýnek Jan 2008 Zliv,Sokol Zliv Nejmladší žactvo hoši 1/6 0 0
Kotýnek Rudolf 2002 Zliv,Sokol Zliv Mladší dorost hoši 0/6 0 0
Kůrka Oliver 2014 Čkyně Mladší přípravka hoši 3/6 73 0
Kvíderová Alžběta 2009 TJ JISKRA TŘEBOŇ Nejmladší žactvo dívky 2/6 0 0
Lebeda David 2007 Hůrka Mladší žactvo hoši 1/6 0 0
Lomská Simona 2010 SK Čéčova České Budějovice Přípravka dívky 1/6 0 0
Ludvík Marek 2004 Sokol České Budějovice Starší žactvo hoši 3/6 92 0
Ludvíková Tereza 2003 Sokol České Budějovice Mladší dorost dívky 3/6 95 0
Mikeš Antonín 2002 CHlum u Křenže Mladší dorost hoši 0/6 0 0
Mikeš Vojtěch 2005 CHlum u Křenže Starší žactvo hoši 0/6 0 0
Mikšl Martin 2006 SKP České Budějovice Mladší žactvo hoši 1/6 94 0
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice Starší žactvo hoši 1/6 100 0
Outlý Jakub 2005 PLNEJ PUPEK CB Starší žactvo hoši 3/6 92 0
Paulát Martin 2011 Litvínovice Přípravka hoši 2/6 95 0
Plonerová Barbora 2009 RPR Římov Nejmladší žactvo dívky 1/6 0 0
Plonerová Linda 2011 RPR Římov Přípravka dívky 2/6 93 0
Samcová Ema 2010 Sokol České Budějovice Přípravka dívky 2/6 0 0
Samec Tobiáš 2014 Zliv Mladší přípravka hoši 3/6 79 0
Sedlák Tomáš 2010 SK Čéčova České Budějovice Přípravka hoši 1/6 0 0
Stejskal Filip 2003 České Budějovice Mladší dorost hoši 3/6 97 0
Šimánek Tadeáš 2011 Jiskra Třeboň Přípravka hoši 3/6 100 0
Šimánková Magdaléna 2007 Třeboň Mladší žactvo dívky 3/6 100 0
Tučková Tereza 2007 Nevím Mladší žactvo dívky 2/6 0 0
Uhlířová Ema 2010 Třeboň Přípravka dívky 1/6 0 0
Uhlířová Kamila 2015 Třeboň Mladší přípravka dívky 2/6 77 0

Celkem závodníků: 36

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2017  2018

Termínovka 2018




O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR