1 záv. Meisl Gabriel

Běhali jsme v Mladé Vožici

6.3.2022

Milí malí i větší běžci, rodiče, kamarádi,

je za námi první bodovaný závod a body již máte přiděleny. Zároveň mezi nás vítáme nové běžce - sourozence Šafránkovy a sourozence Procháskovy!

Na závodu bylo dětí opravdu hodně, 85 a našich pohárových bylo 14. Bodování doplním informací: tento závod byl první - a také poslední, kde se závodní dětské kategorie neshodovaly s těmi našimi, pohárovými. VŠECHNY DALŠÍ ZÁVODY BUDOU JIŽ MÍT KATEGORIE TOTOŽNÉ S TĚMI NAŠIMI. Protože se lišily vzdálenosti a nebyl možný přepočet bodů na naše kategorie, rozhodli jsme se body přidělit tak, jak doběhly naše děti, přesto, že byly "v cizí kategorii", a proto dostaly bodů méně (ale některé zase více). Závodů je ještě dostatek, první závod nic neznamená.  Fotky ze závodu budou následovat. Všem závodníkům blahopřejeme k účasti i prvním bodům.

Další možnost si zazávodit - a také se třeba přihlásit mezi nás, do JBP dětí a mládeže nebo přímo do našeho klubu JKM budete mít již 18.4.2022 na Běhu kolem Harachovky v Táboře. Registrace předem je již spuštěna na adrese www.maraton.cz. Nejmladší kategorie čeká trať 100 m, pak 300 m a nejstarší dvě kategorie pak 1,5 km.