1 záv. Meisl Gabriel

Dobojováno

23.10.2018

Je dobojováno!

Minulý týden Běh kolem Hejtmanu a v sobotu Běh kolem Ameriky – to byly poslední dva závody v sérii Jihočeského běžeckého poháru dětí a mládeže. Oba tyto závody jsou známé vysokou účastí dětí z celého kraje. Stejné to bylo i letos – v Chlumu závodilo celkem 158 dětí a dorostenců, v Písku okolo Ameriky dokonce 178! Mezi nimi se neztratili ani naši závodníci. Kolem Hejtmanu vyhráli svoje kategorie Lucie Čermáková, Magdalena Šimánková, Simona Lomská, Tadeáš Šimánek, Filip Stejskal, Rostislav Mikšl, třetí místa obsadili Tomáš Čoka a Tomáš Sedlák. V Písku zvítězila opět Magdaléna Šimánková, Tomáš Čoka, Filip Stejskal, třetí doběhla Stela Bláhová. Ale pro nás jste stejně vítězi všichni, kdo vyběhnete na čerstvý vzduch a radujete se prostě jen z toho, že běžíte….

Body do poháru z těchto závodů očekávejte cca do 3 dnů, ty z Hejtmanu měly pár dní zpoždění, protože zde docházelo k opravám chyb.

A nyní už jen sledujte stránky, jak to celé dopadlo, a hlavně kdy a kde se uskuteční závěrečné vyhlášení tohoto ročníku závodu.                                                            Pavla Vařáková