Jihočeský běžecký pohár dětí a mládeže.
nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DĚTÍ


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru dětí 2024

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Ambrož Jan 2013 JKM Přípravka hoši 0/9 0 0
Ambrož Martin 2016 JKM Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Cais Karel 2011 Jihočeský klub maratonců Mladší žactvo hoši 0/9 0 0
Černý Svatopluk 2015 Jihočeský klub maratonců Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Davidová Aneta 2016 Mini přípravka dívky 0/9 0 0
Davidová Julie 2018 Jihočeský klub maratonců Mladší přípravka dívky 0/9 0 0
Dubská Viktorie 2012 Mladší žactvo dívky 0/9 0 0
Dubský Petr 2015 Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Gulykášová Ema 2012 Skok JH Mladší žactvo dívky 0/9 0 0
Hálek Ondřej 2016 JKM Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Hálková Anna 2019 Č.Krumlov Předškoláci dívky 0/9 0 0
Hálková Natalie 2014 JKM Přípravka dívky 0/9 0 0
Kovář Vít 2011 FK Čížová Mladší žactvo hoši 0/9 0 0
Lexa Denis 2016 Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Lhoták Martin 2013 Přípravka hoši 0/9 0 0
Marek Čeněk 2015 Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Meisl Gabriel 2016 Jihočeský klub maratonců Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Meisl Christine 2010 Jihočeský klub maratonců 0/9 0 0
Meisl Rafaela 2020 Předškoláci dívky 0/9 0 0
Neubertová Anna Sidonie 2017 Mladší přípravka dívky 0/9 0 0
Pixa Jakub 2017 Mladší přípravka hoši 0/9 0 0
Plíhal Daniel 2018 JKM Mladší přípravka hoši 0/9 0 0
Plíhalová Kristýna 2016 JKM Mini přípravka dívky 0/9 0 0
Polodna Jan 2020 Předškoláci 0/9 0 0
Procháska Tadeáš 2016 Jihočeský klub maratonců Mini přípravka hoši 0/9 0 0
Prochásková Laura 2018 Jihočeský klub maratonců Mladší přípravka dívky 0/9 0 0
Pučegl Jakub 2017 Jihočeský klub maratonců Mladší přípravka hoši 0/9 0 0
Pučeglová Anna 2009 0/9 0 0
Ráftlová Ema 2017 Mladší přípravka dívky 0/9 0 0
Šebest Václav 2014 Jihočeský klub maratonců Přípravka hoši 0/9 0 0
Tichý Matyáš 2014 Český Krumlov Přípravka hoši 0/9 0 0
Tůmová Dominika 2016 Mini přípravka dívky 0/9 0 0
Valdauf Simon 2013 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou Přípravka hoši 0/9 0 0
Valdaufová Amanda 2018 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou Mladší přípravka dívky 0/9 0 0
Valdaufová Diana 2015 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou Mini přípravka dívky 0/9 0 0
Zrostlíková Karolína 2018 Stráž nad Nežárkou Mladší přípravka dívky 0/9 0 0

Celkem závodníků: 36

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023  2024



Termínovka 2024